Zpět na výběr značkyOlivový olej a olivy Kreolis

Olivový olej Kreolis

Přírodní produkt bez konzervačních prostředků a chemických přísad s tisíciletou tradicí. Extra panenský olivový olej Kreolis je výběrová jakost olivového oleje získaného z prvního lisu pouze mechanickými postupy – lisovaný za studena. Země původu tohoto oleje je slunné Řecko.

Proč konzumovat extra panenský olivový olej Kreolis

Působí příznivě na náš srdečně cévní systém. Snižuje hladinu LDL cholesterolu v krvi a je velmi dobře stravitelný. Složení tuku extra panenského olivového oleje je velmi podobné mateřskému mléku.

Snižuje krevní tlak. Má vynikající vliv na vývoj kostí u dětí a působí proti osteoporóze u starších lidí. Efektivně působí na vývoj centrálního nervového systému u dětí.

Svým obsahem vitamínu E, provitamínu A a dalších antioxidačních látek má příznivý vliv na obnovu buněk v těle a působí proti jejich stárnutí.

Olivový olej působí proti nepříznivým vlivům slunečního záření, pozitivně působí na funkci jater a je doporučen diabetikům.

Olivový olej je základ středomořské diety, která je doporučována zdravotními institucemi po celém světě. Stravovací návyky Řeků jsou předmětem mnoha výzkumů a složení jejich stravy je optimální pro dlouhověkost. Řecký olivový olej byl vyhodnocen jako jedna z 10 nejprospěšnějších potravin pro člověka.

Olivový olej nemá být vystaven přímému slunečnímu záření, nebo silnému umělému osvětlení. Neskladujte olej v lednici. Při nízkých teplotách změní konzistenci, což však nemá vliv na kvalitu oleje.

Olej Kreolis má jemnou ovocnou chuť a vůni. Také je možné zakoupit olej Kreolis s přídavkem vybraných bylin jako jsou rozmarýn, bobkový list, zelený a červený pepř celý, které dávají oleji pikantní kořeněnou chuť.

Naše oleje Kreolis naleznete na trhu v těchto provedeních:

  • Kreolis extra virgin 750ml Koupit
  • Kreolis extra virgin 500mlKoupit
  • Kreolis extra virgin 500ml kulatá, tmavá láhev Dorica Koupit
  • Kreolis extra virgin 250ml Koupit
  • Kreolis extra virgin 250ml s přídavkem bylin Koupit
  • Kreolis extra virgin 1 l v plechu Koupit
  • Kreolis Pomace 1 l vhodný ke smažení Koupit
  • Kreolis Pomace 5 l vhodný ke smažení Koupit